Savoir Vivre, Samodoskonalenie, Finase, Techniki nauki języków obcych
STRONA GŁÓWNA · ARTYKUŁYGrudzień 09 2016 02:49:57
Nawigacja
WYKŁADY
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  ARTYKUŁY
  Regulamin

JAK SIĘ SKUTECZNIE UCZYĆ?

METODY NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH

CO ZROBIĆ GDY:

TECHNIKI SZYBKIEGO CZYTANIA

FINANSE OSOBISTE

INWESTYCJE

SAVOIR-VIVRE

EKOLOGIA

SAMODOSKONALENIE

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Ostatnie Artykuły
Jak zostać miliarder...
Nie wszystko złoto ...
Co robić w przypadku...
Jak legalnie i bez d...
5 wskazówek jak już ...
Witamy

TEGO W SZKOLE SIĘ NIE DOWIESZ...

Jak zostać miliarderem - poradnik dla (t)opornych (!!!???)

Jak zostać miliarderem - poradnik dla (t)opornych


Autor: Kira F.


Jaki procent czytelników popularnych książek motywacyjnych faktycznie osiąga sukces finansowy? Odpowiedź jest prosta i banalna - ale poczekamy z nią do końca tego tekstu. Najpierw historyjka... W maju 2006r. telewizja ABC zaprosiła do nowego programu trzy osoby, którym wręczono po 1.000$. Gotówkę tą mieli oni przez 20 dni inwestować zgodnie z radami Roberta Kiyosakiego - a wszystko, co przez ten czas zarobią, miało stać się ich własnością.


Jaki procent czytelników popularnych książek motywacyjnych faktycznie osiąga sukces finansowy? Odpowiedź jest prosta i banalna - ale poczekamy z nią do końca tego tekstu. Najpierw historyjka...

Zapraszam do lektury artykułu Jak zostać miliarderem - poradnik dla (t)opornych

gapiart dnia wrzesień 23 2014 13:04:52 Czytaj więcej · 1186 Czytań · Drukuj
Co robić w przypadku kolizji drogowej?

Co robić w przypadku kolizji drogowej?Szczególnie późną jesienią i zimą, oprócz grypy, narażeni jesteśmy na kolizje drogowe (stłuczki). Na przykładzie, opisałem jak postępować w takim przypadku.

Zapraszam do lektury artykułu Co robić w przypadku kolizji drogowej?

Groupon SUPER OFERTY

gapiart dnia styczeń 01 2013 00:00:00 · Drukuj
Recenzja audiobooka „Czas na zmiany”, czyli jak zmienić swoje życie i sprawić, aby w końcu spełniło się to, o czym marzysz?

Recenzja audiobooka „Czas na zmiany”

czyli jak zmienić swoje życie i sprawić, aby w końcu spełniło się to, o czym marzysz

 

Darowanemu konikowi w zęby się nie zagląda. Jednak tym razem muszę złamać tą zasadę. Jakiś czas temu od wydawnictwa nexto.pl dostałem możliwość wybrania sobie darmowego audiobooka. Wyobrażacie sobie - KAŻDEGO audiobooka, który znajdę na ich stronie . Jedyny warunek to napisanie o nim opinii bądź recenzji. Dlatego też jestem przez to zmuszony zajrzeć darowanemu konikowi w ząbeczki.

gapiart dnia listopad 04 2009 23:08:57 Czytaj więcej · 2536 Czytań · Drukuj
Jak legalnie i bez dużego wysiłku zdobyć 30 tysięcy PLN, a nawet więcej?

Jak legalnie i bez dużego wysiłku zdobyć 30 tysięcy PLN, a nawet więcej?


Ciekawy jestem czy ktoś robił już badania, czego studentowi najbardziej brakuje? Zapewne czasu, ciężko jest pogodzić naukę z imprezami. Jeżeli pochylimy się nad czasem i imprezami to pewnie też dojdziemy do wniosku że, biedny student się nie wysypia należycie. Jeżeli imprezy to sporo piwa. Niestety trunek ten jest płatny (chyba studenci powinni mieć go za darmo no nie?) Jednak z tego, co się dowiadywałem nigdy nie będzie darmowe i tym o to sposobem dochodzimy do tego, że studentowi najbardziej brakuje PIENIĘDZY.

W artykule Jak legalnie i bez dużego wysiłku zdobyć 30 tysięcy PLN, a nawet więcej ? ,dowiesz się jak to zmienić.

gapiart dnia październik 24 2009 15:45:54 0 Komentarzy · 2018 Czytań · Drukuj
5 wskazówek jak już teraz uczyć się języków obcych skutecznie i z przyjemnością

5 wskazówek jak już teraz uczyć się języków obcych skutecznie i z przyjemnością


Szkoła podstawowa, lekcja języka obcego... Dla mnie był to angielski, dla Ciebie być może jakiś inny. Siedziałem wówczas gdzieś w tyle sali, przestraszony, licząc, że nauczycielka nie weźmie mnie do odpowiedzi. Pamiętam, jakby to było dzisiaj - jedyna dobra emocja pojawiała się w momencie, gdy słyszałem dzwonek zwiastujący koniec lekcji. Jednak, dopóki koniec nie nadchodził, musiałem siedzieć i udawać, że wypełnianie luk w zdaniach prawidłową formą czasownika lub że zastanawianie się, w którym przypadku powinienem użyć "a", a w którym "the", było fajną zabawą. Ale nie było. Dlatego większość osób po zakończeniu edukacji szkolnej nie za bardzo kwapi się do dalszej nauki... czegokolwiek...

DALEJ

REKLAMA

Portal dla otwartych umysłów. Poszukiwaczy wiedzy z zakresu samodoskonalenia się, od savoir vivre, do codziennego kontaktu z finansami osobistymi i giełdą oraz innych nie mniej ważnych rzeczy w życiu codziennym. O bogactwie materialnym jak i duchowym. Czyli wszystko to, czego nie nauczają w zwykłej szkole.
Copyright by ARTUR OLĘDZKI {Gapiart} © 2008